O mnie

Cześć! Mam na imię Ola

Cześć! Mam na imię Ola. Jestem copywriterką, SEO copywriterką i social media managerką. Wspieram moich klientów, tworząc dla nich teksty na strony internetowe oraz content na ich kanały w social mediach.

Jak doszło do tego, że zajmuję się copywritingiem?

Moje życie zawodowe od zawsze kręciło się wokół sprzedaży i obsługi klienta. Gdy zostałam mamą, szukałam dla siebie pracy, która byłaby bardziej elastyczna. Pewnego dnia, podczas moich poszukiwań wpadłam na test 16personalities. Bez namysłu zaczęłam go wypełniać. Nie sądziłam jednak, że rozwiązanie, jakie ukaże mi się po kilku minutach, sprawi, że moje życie się odmieni.

Wśród wielu linijek, trafnego muszę dodać, opisu osobowości było między innymi to, że jako „pośrednik” byłabym świetnym pisarzem i nagle mnie olśniło! Przecież ja zawsze lubiłam pisać. Podjęłam więc decyzję i nauczyłam się copywritingu.

Obecnie pracuję jako copywriterka już ponad półtora roku. Doświadczenie zdobywałam, pracując w agencjach marketingu internetowego oraz obsługując klientów prywatnych. W swoich tekstach wykorzystuję nabywane przez lata umiejętności sprzedażowe. Język korzyści i zasady SEO nie są mi obce, dlatego moje teksty są chętnie czytane zarówno przez internautów, jak i roboty wyszukiwarek. Lubię konkrety i takie też są moje teksty. Nie ma w nich miejsca na lanie wody.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki. Kocham czytać książki i … pisać, jak na copywriterkę przystało.